Asezamantul Social

CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA

PARACLISUL ASEZAMANTULUI SOCIAL

CANTINA (TRAPEZA)

CABINETUL MEDICAL - lucrarile au demarat in luna octombrie 2004. Vedere asupra viitorului amplasament situat intre asezamant si casa parohiala.

In viitorul apropiat vom deschide  si un cabinet medical, pentru asigurarea unei ingrijiri medicale permanente. Scopul nostru actual este de a ne indeplini obligatiile si de a ne concentra eforturile pentru a finaliza cat mai curand posibil acest proiect, care are finantarea asigurata. Avem nevoie de tot ajutorul pe care-l putem obtine pentru a completa utilarea cabinetului precum si a bucatariei, a salii de mese si o parte din dormitoare.

Cei doritori sa ajute sunt rugati sa consulte pagina noastra de contact.

Va incredintam ca ajutorul D-voastra va fi folosit numai in acest scop. In acest sens  vom trimite donatorilor interesati documentatia privind realizarea obiectivelor specificate.

Noi asteptam cu bucurie sa primim vizita celor interesati, rugandu-ne si sperand ca impreuna sa ne putem indeplini mai bine misiunea noastra.

Multumindu-va pentru interes si incurajare ramanem ai dvs. cu incredere,

Dumnezeu sa ne binecuvanteze!

[image]